20% sleva pro nové zákazníky na textil


Termopotisk textilu

Potisk textilu provádíme formou aplikací grafiky na látku termotransferovou metodou, neboli termotiskem . Termotisk se vyznačuje nejen vysokou kvalitou, dlouhodobou barevnou a tvarovou stálostí a celkovou trvanlivostí, ale i vynikajícím vzhledem a na rozdíl od sítotisku je zde i výhoda výroby již od jednoho jediného originálního kusu za příznivých cenových relací!

   Princip této technologie spočívá ve vyřezání plotrem dané grafiky na speciální vynilovou- flex (hladká) nebo  flock (mikroplyšový povrch) fólii a po potřebné separaci přbytečné folie jejím následným přenesením na termolisu při vysoké teplotě a tlaku na vybraný textil.

    Termotiskem lze potiskovat nejen bavlnu, ale i bavlněné směsi, polyester a nylon. snad jedinou nevýhodou termotisku je omezení v barevné škále folií, dané nabídkou výrobců . Vybírat je možné z cca padesáti základních i speciálních barevných odstínů termotiskových folií, včetně stříbrných, zlatých, reflexních a fluoreskujících, a speciálních povrchů! Termotiskem však lze zpracovávat pouze vektorovou (obrysovou) grafiku, nelze takto tedy tisknout fotografie či příliš detailní a náročné grafické prvky. Je proto ideální pro tisk logotypů, grafických symbolů, sloganů a podobně (dresy, firemní reklamní trička atd.).

Pro kalkulaci nebo více informací si napište pomocí poptávkového formuláře

Kontakty

IČ: 27742300

DIČ: CZ27742300

zapsáno u Krajského soudu v Brně, složka C 55999

Tel. :  +420 608 362 562

          +420 544 222 099

e-mail: bushkill@bushkill.eu

             gravirovani@bushkill.eu

Sídlo společnosti:

íkop 843/4

Brno - střed 602 00

Provozovna společnosti:

Bohumilice 15

Klobouky u Brna 691 72