20% sleva pro nové zákazníky na textil


Tamponový tisk

Tamponový tisk je technologie, kde se za pomocí "silikonového" tamponu přenáší barva z tiskové formy(klišé) na potiskovaný předmět. Díky dokonalým elastickým vlastnostem tamponu je možné potiskovat i nerovné plochy jako jsou kuličková pera, golfové míčky a jiné předměty s nerovným povrchem.

 

Tamponový tisk je vhodný k potisku reklamních předmětů (tužky, hrnky, přívěsky..),průmyslových výrobků z PE, PVC, PAP, ABS (výlisky z plastů, kovů, gumy, porcelánu....) a mnoho dalších věcí.Tamponovém tiskem lze již od nízkých nákladů přímo potisknout jakékoliv předmět, který je dutý, vypouklý, válcovitý či rovný a nebo v nejaké formě struktury.Tamponový tisk zvládá i velmi jemné detaily, často na hranici rozlišitelnosti zraku. U menších rozměrů ploch je tampon výhodnější a preciznejší než sítotisk. Navíc zvládá plochy, které sítotiskem tisknout nelze.

 

Příkladem průmyslových aplikací tamponového potisku jsou přístrojové desky, klávesnice počítačů, ovládací knoflíky, loga na počítačových součástech,  uzávěry limonád a podobné. Pro reklamu se používá tamponový tisk především na tužky, zapalovače, pravítka, ale mohou to být i věci ploché a papírové - novoročenky a lišty kalendářů.

 

Obvyklé dodací lhůty tampontisku jsou 10 dnů. Dodací termíny jsou však závislé na sezónním obsazení kapacity.

 

Cena tampontisku

 

Cena u tamponového tisku je závislá na několika faktorech. Jednak je to počet kusů, počet barev tampoového potisku, potiskovaný materiál a také balení výrobku. Další součástí ceny je tisková příprava (výroba klišé), kdy je nutné pro každou potiskovanou barvu vyrobit jedno klišé.nízkou cenu.

Kontakty

IČ: 27742300

DIČ: CZ27742300

zapsáno u Krajského soudu v Brně, složka C 55999

Tel. :  +420 608 362 562

          +420 544 222 099

e-mail: bushkill@bushkill.eu

             gravirovani@bushkill.eu

Sídlo společnosti:

íkop 843/4

Brno - střed 602 00

Provozovna společnosti:

Bohumilice 15

Klobouky u Brna 691 72