20% sleva pro nové zákazníky na textil


Laserové gravírování

Pro laserové gravírování používáme CO2 laser LaserPro s výkonem laseru 25 W.   Pracovní plocha našeho stroje je formátu 680x450 mm. Můžeme nabídnout i značení válcových materiálů použitím rotačního adaptéru s maximálním průměrem značeného polotovaru 180 mm. Laserem se dají značit i vyrábět dárkové a reklamní předměty, vytvářet efektní dekorační motivy např.na notebooky a mobilní telefony.

 

Laserové gravírování dnes v podstatě nahradilo dřívější technologie i při výrobě štočků do razítek .Touto technologií lze docílit absolutní přesnosti a vysoké kvality i při drobných znacích razítek.

 

Gravírujeme a řežeme plasty a sendvičové plastové materiály, dřevo, papír,kůži, sklo a kovy, jako např. eloxovaný hliník.S pomocí speciální pasty lze popisovat nejrůznější kovy, kdy vznikne mechanicky odolná a prakticky nesmazatelná černá oxidová vrstva, která zachytí i nejmenší detaily.Výhodou laserového popisu je, že je možný v podstatě již od jednoho kusu.

 

Počítačově řízený laser nahradí několik strojů a výrobních technologií, především dokonalostí, přesností, rozlišením a také rychlostí zpracování.Umožňuje to plynulá regulace intenzity laserového paprsku a rozlišení až 1000 dpi, díky kterému dokáže stroj reprodukovat i fotografie.

 

Současným hitem v laserovém gravírování jsou dvouvrstvé plastové deskové materiály vhodné na štítky, firemní tabule, orientační systémy, přívěsky,  a pod. Laser je také vhodný k řezání některých plastických hmot a plexiskla (využití při výrobě plexi stojánků, vyřezávání, písmenek, přívěšků, forem,..).

 

Dalším využitím je vypalování do dřeva, kůže, papíru, korku a pod. Míra zabarvení - ztmavnutí, zhnědnutí nebo zčernání - je závislá na druhu materiálu a nastavení pracovních parametrů laseru.Obecně platí, že je vhodné především pro světlejší barvy těchto materiálů. Na tmavém povrchu těchto materiálů zanikají detaily.Laser CO2 bohužel neumožňuje řezání kovů.

 

Cena gravírování

 

Každé gravírované  logo či obrázek nebo popis je originální, a tudíž stanovujeme pro každé logo cenu individuálně po zhotovení vzorku a případné korekci. Podle zkušeností se cena většiny log pohybuje v rozmezí 22-50,- Kč bez DPH podle náročnosti a velikosti .Cena je také závislá podle druhu a tvaru materiálu , na který se gravíruje. Ke každému logu samozřejmě patří příprava stroje a případný program. Ten zpracováváme zdarma, ale zůstává v naší firmě a je používáno pro další zakázky. Hodnota takovéhoto zpracování je v rozsahu 800 - 1500 Kč, které u nás samozřejmě neplatíte !!

Kontakty

IČ: 27742300

DIČ: CZ27742300

zapsáno u Krajského soudu v Brně, složka C 55999

Tel. :  +420 608 362 562

          +420 544 222 099

e-mail: bushkill@bushkill.eu

             gravirovani@bushkill.eu

Sídlo společnosti:

íkop 843/4

Brno - střed 602 00

Provozovna společnosti:

Bohumilice 15

Klobouky u Brna 691 72